Antigva ir Barbuda

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Antigva ir Barbuda parduodamo būsto.

Turto pardavimas Antigva ir Barbuda

Antigva ir Barbuda yra nepriklausoma Sandraugos šalis, sudaryta iš dviejų homoniminių salų ir keleto mažesnių salų. Įsikūręs tarp Atlanto ir Karibų jūros, jis žinomas dėl savo paplūdimių netoli koralų rifų ir atogrąžų miškų. Sostinėje Sent Džonas yra nacionalinis muziejus, kuriame galite įvertinti vietos ir kolonijinius artefaktus.

Antigvos ir Barbudos nekilnojamojo turto rinka yra gyvybinga, o statyba yra visur, nes didėja nekilnojamojo turto vystytojų ir nekilnojamojo turto pirkėjų susidomėjimas Antigva ir Barbudoje.

Vyriausybė sėkmingai pritraukė užsienio paklausą per Investavimo programą "Pilietiškumas", siūlanti piliečių pilietiškumą užsienio investuotojams, investuojantiems mažiausiai 400 000 JAV dolerių parduodamuose namuose ir turtuose Antigvoje ir Barbudoje.

Jis yra žinomas kaip atostogų paskirties vieta ir prabangių vestuvių paskirties vieta. Jame yra daugybė paplūdimių. Su gražiais kraštovaizdžiais, kaimo vietovėmis ir geromis nekilnojamojo turto vertybėmis tai ideali vieta antrą namą ir ieškoti nekilnojamojo turto pardavimo Antigva ir Barbudoje. Štai kodėl ji pritraukė tokias garsenybes kaip Oprah Winfrey, Giorgio Armani, Richard Branson ir Eric Clapton. Dabar taip pat reklamuojamos šeimos atostogos.

Taip pat nuolat plėtojami kurortinių ir gyvenamųjų turizmo projektai Pearns Point, Harbou rIsland, Hodges Bay Club, Morriso įlankoje ir Tamarind Heights.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 28255

Parduoda Vasarnamis, Antigva ir Barbuda, St. Mary, Jolly Harbour, antigua

354,264,458.42EUR
Parduoda
Vasarnamis

1500 m²
4 vilos toje pačioje žemėje, dvaro ir kitų 3 vilos svečiams per 10 kambarių sutelkti daugiau nei 1500 kv.m. puikus vaizdas į jūrą, prabangūs patoguma...
Cod. 21801

Parduoda Žemė statyboms vystyti, Antigva ir Barbuda, St. Mary, Bolans, Antigua West Indies

935,505.27EUR
Parduoda
Žemė statyboms vystyti

4.65 m²
Kalvos pusėje vandenynas peržiūrėti šį 1.15 akrą žemės įsikūręs pietinėje saloje išskirtiniu aukštos klasės plėtrai. Uždaryti Sugar Ridge plėtros ir J...
Cod. 17666

Parduoda Vasarnamis, Antigva ir Barbuda, St. Mary, St.Mary, 271 Palm Beach Dr.

3,099,814.01EUR
Parduoda
Vasarnamis

371.61 m²
Toskanos stiliaus vila ant Karibų jūros. Prabangus paplūdimio vila ant gražaus balto smėlio paplūdimio Jolly Harbour. Be to, viešbutyje yra 90 pėdų, p...
Cod. 14632

Parduoda Vasarnamis, Antigva ir Barbuda, St. Mary, Jolly Harbour, 271 Palm Beach Dr.

3,454,078.47EUR
Parduoda
Vasarnamis

380 m²
Svarbiausi renginiai     * Beachfront IR Privatūs Valčių doko     * Užsakomasis Suprojektuoti     * Nepriekaištingai Prižiūri     * Gated Bendri...
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB